Учнівське самоврядування

В школі працює дитяче об'єднання «Дивокрай», яке налічує 75 членів (учні 1-9 класів та вчителі). Головним органом є Рада самоврядування на чолі з президентом, яка вирішує шкільні проблеми. Закликає: "Здоровий спосіб життя - протягом усього навчання" та наголошує що "Здоров'я дитини - на радість родині".

«З Україною в серці»... Під таким гаслом проводяться у нашій школі дні українського козацтва, пісенні конкурси, свята.

Гордістю нашої школи є випускник 2006 року, нині соліст Донецького театру опери та балету, учасник фольклорного ансамблю «Озорные наигрыши» Супрун Анатолій, який своєю творчістю пропагує велич української народної пісні.

Школа є учасником усіх районних акцій, присвячених патріотичному вихованню. А саме: учні відвідують ветеранів, проводяться уроки мужності, лінійки  пам'яті, конкурси строю та пісні.