Сторінка для батьків

Шановні батьки!

Класний керівник - Ваш помічник у вихованні й навчанні дітей, їхній захисник. Його педагогічні знання й уміння допоможуть Вам зрозуміти сина чи доньку, зроблять їхнє позаурочне життя цікавим, розвивальним, захопливим. В основі Вашої взаємодії з класним керівником - взаємна зацікавленість долею дитини.

Класний керівник відповідає за організацію дозвілля, харчування, самообслуговування дітей, володіє всією інформацією про їхнє навчання, поведінку й веде записи в щоденниках учнів.

Якщо діти навчаються в 1-4 класах, батьки чи інші дорослі члени сім' повинні, по можливості, після уроків забирати їх зі школи.

Якщо у Вас виникли додаткові запитання чи проблеми, Ви можете звернутись до адміністрації школи.

Правила відвідування занять.

Шкільна адміністрація (чи класний керівник) повинні бути попереджені про причини відсутності учнів (по можливості, у короткий термін)

Регулярне відвідування занять необхідне не тільки тому, що забезпечує успішний процес навчання, а й тому, що формує відповідальне ставлення до роботи, яке учень перенесе у своє доросле життя.

Поважні причини відсутності: хвороба, необхідність догляду за хворим членом сім'ї, відвідування лікаря (підтверджується довідкою), а також пропуски уроків за домовленістю з дирекцією (заява батьків). По можливості слід уникати відвідування лікаря під час навчань. Учень повинен відпрацювати пропущений матеріал і здати його вчителеві.